****Processing Time For All Orders Are 7-8 Business Days **All Products Are Handmade With Organic Ingredients Processing Times Maybe Extended During A Sale****

Classes

Classes

Regular price
$250.00
Sale price
$250.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

We are now offering product making and formulating classes to others.

Each class is priced separately for zoom one on one classes. 

***All classes will include formulas, vendors information for packaging and ingredients, correct label description, creation and format. As well as a Q&A session after class. All classes are 2 hours max.***

***Classes will be schedule via email, email for scheduling will be sent 24-48 hours after class has been purchased, multiple classes can be purchased at one time.***

***Classes can be split into 4 payments via Klarna, AfterPay, ShopPay and Sezzle***